Jdi na obsah Jdi na menu
 


předsedkyně:  Hana Paulová

místopředseda: Vojtěch Dvořák

ředitelka Úřadu OS ČČK: Jana Hořeňovská

členové: PhDr. Anna Kuželková

                Marie Hronková

                Marie Kestová

                Helena Gruberová

dozorčí rada: Mgr. Jarmila Kahlerová

                         Růžena Krčmová

                         Lidmila Kynčlová

 Termíny zasedání VR v roce 2018:    10.1.2018, 7.3.2018, 9.5.2018, 11.7.2018, 12.9.2018 a 14.11.2018

                                   

člen Shromáždění delegátů ČČK: Zdeňka Bohmannová, náhradník Jaroslava Kaucká

 

Aktivní maskéři OS ČČK: Pavel Fait, Hana Paulová

 

admin webu: Jana Hořeňovská